GROWLIGHT mění název na FARMARIO

GROWLIGHT se mění na FARMARIO

Na našem Facebooku a Instagramu už jste si mohli všimnout změny, kterou jsme už nějakou dobu plánovali. Proč se GROWLIGHT mění na FARMARIO a co nového od nás můžete čekat?

Proč jsme se jmenovali GROWLIGHT?

Jméno pro naší značku GROWLIGHT jsme si vybrali na začátku naší cesty hydroponií v roce 2015. Tenkrát jsme jako dva kamarádi hledali způsoby, jak umožnit i ostatním lidem mít celoroční přístup k čerstvým bylinkám z vlastní hydroponické zahrady v bytě.

Do výroby pěstebního osvětlení se mezitím pustily velké společnosti, kterým nemělo smysl konkurovat. Svou energii jsme tedy zaměřili spíše na zbylé technologie, které pomohou usnadnit domácí hydroponické zahradničení.

Název GROWLIGHT nám trochu kazil náš sen, dostat se s našimi technologiemi i za hranice. Postupem času se z ambice stávala realita a nám původní název bránil v dalším rozmachu. Nové jméno jsme hledali dlouho, více než rok. Nakonec jsme ho našli.

A tak vzniklo FARMARIO

I přes nový název jsme to pořád my. Pořád jsme plni vášně pro technologie a náš oblíbený koníček – zahradničení. Stále si vážíme času našich zákazníků a nechceme je nechat dělat zbytečnou práci. Chceme, aby se mohli věnovat tomu, co je baví. Stále nám záleží na kvalitě života, která není vykoupena zbytečnou logistikou potravin. Chápeme, že planetu máme jen jednu a chceme jí co nejvíce ulevit.

Co nás čeká dál, o tom vám napíšeme zase příště 🙂

FacebookpinterestFacebookpinterest

1 komentář u „GROWLIGHT se mění na FARMARIO“

Napsat komentář