Prodej a rozvoz hydroponických sazenic

Přicházíme s nabídkou pečlivě vyprodukovaných sazenic v sadbovacích kostkách. Naše stanové městečko pro výrobu hydroponických sazenic Seed Town má větší kapacitu, než máme v současné době nasmlouvané odběry. Rozhodli jsme se tedy veřejně nabídnout sazenice i dál.

Kdy platí tato nabídka?

Farma Seed Town běží nonstop, poptávku na výsadbu můžete zasílat celý rok. Sami jsme byli zvyklí, že na nás koukali v zahradnictvích jako na mimozemšťany, když jsme sháněli uprostřed zimy čerstvé sazenice jahod.

Pro koho je tato nabídka?

Jste-li indoor/skleníková, hydroponická nebo aquaponická farma, malý či velký producent salátů, bylinek, chilli papriček, rajčat a všemožné další zeleniny, zpozorněte. Outsourcing nejtěžší a nejztrátovější části produkce by vám mohl nejen ušetřit starosti s přípravou sazenic, ale také ušetřit nemalé zdroje.

Nabídka hydroponických sazenic GROWLIGHT je řešení problémové části produkce rostlin, kterou výsadba a klíčení sazenic. Jsme schopni dodávat sazenice i pro malé farmy od 150 ks jednoho druhu. Rostliny vám přivezeme od 1 500 rostlin.

Nabídka předpěstování hydroponických sazenic

Druhy, které jsme vybrali do základní nabídky jsou rostliny, které máme vyzkoušené i pro velkou produkci v tisícovkách sazenic. V případě zájmu o rostlinu nebo odrůdu, která není na seznamu nás kontaktujte, v Seed Town vyklíčí všechno.

ready-to-use, pouze přesadíte do systému
• bez chemického ošetření
konstantní kvalita
• sadbovače po 150 ks jednoho druhu
• odběr od 150 ks, závoz od 1 500 ks
• vhodné i pro malé farmy a pěstitele
• možnost dodání košíků pro kostky bez nadbytečné práce při použití dalšího substrátu

Hydroponické sazenice bylinek

Hydroponické sazenice salátů

Kde se sazenice vyrábí?

Farma Seed Town je 5 minut od dálnice D5 na Pankráci u Nýřan v budově vývoje a výroby řídicích jednotek pro hydroponii GROWLIGHT. Tvoří jí několik oddělených pěstebních boxů s různými fázemi klíčení v odlišném klima. V případě zájmu o navázání pravidelných odběrů hydroponických sazenic neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení telefonicky (+420 725 894 935) nebo emailem (nyvlt@growlight.cz)

FacebookpinterestFacebookpinterest

1 komentář u „Prodej a rozvoz hydroponických sazenic“

  1. Dobrý den, rád bych se zeptal na čerstvé sazenice, například jahody a nebo salát.
    Případně nějaké tipy jak nechat vyklíčit semínka rajčat nebo paprik. Díky

    Odpovědět

Napsat komentář