Proč pěstovat s námi

Prošli jsme vývojem interiérových hydroponických zahrad, skleníkových řešení i efektivní produkce v uzavřeném prostředí. Vyzkoušeli jsme mnoho různých metod a odlišných přístupů k pěstování rostlin. Stavíme na naší odbornosti a znalosti i těch nejmenších detailů. Jednotlivé komponenty našich zařízení jsou vybírány tak, aby splnily náročné podmínky komerční produkce potravin. Naší doménou je udržitelnost, nevyrábíme low-cost produkty, zaměřujeme se na dlouhou životnost.

smart_controlling_vertical_farming_control_unit_food_tech_1.png
| CHYTRÉ PĚSTOVÁNÍ

Mozkem našich produktů je inteligentní řídicí jednotka pro hydroponii. Úkolem řízení je úprava podmínek pro rostliny, protože ideální podmínky eliminuje stres a znatelně zvyšují množství a kvalitu sklizené produkce.

Jednotka ovládá osvětlení, klima prostředí, hodnoty živého roztoku v úpravnách. Monitoruje aktuální stav a dává vám plnou kontrolu nad zařízením, ať už jste kdekoliv. Automatizace eliminuje nejčastější problém při pěstování rostlin – lidský faktor.

| EFEKTIVNÍ PĚSTOVÁNÍ

Hydroponie je nejefektivnější pěstební metodou současnosti. Cirkulační systémy mají omezený výpar a s tím spojenou velmi malou spotřebu vody a hnojiv, voda nemizí v zemi tak, jak se to děje v tradičním zemědělství.

Absence hlíny minimalizuje možnost výskytu škůdců, plísní, plevelu a houbových chorob. Není třeba použít pesticidy, proto je hydroponie vhodná pro domácnosti i komerční využití.

CONSTANT_CROP_QUALITY_HYDROPONIC_VERTICAL_FARM_FOOD_TECH_INDOOR_GROW_HERBS.png
| PĚSTOVÁNÍ BEZ SLUNCE

Rostliny pro růst vůbec nepotřebují Slunce. Tradiční zdroj světelné energie jsme nahradili výkonnými LED diodami. Spektrum osvětlení je zvoleno tak, aby vyzařovalo v jednotlivých částech spektra tolik energie, kolik jsou rostliny schopny vstřebat a zpracovat.

LED_GROW_LIGHT_INDOOR_FOOD_PRODUCE_YEAR_ROUND.png
3D_PRINT_HYDROPONIC_CONSTRUCTION_DESIGN_COMPONENTS.png
| ADITIVNÍ VÝROBA

Komponenty našich systémů, světel i řídicích jednotek jsou vyráběny pomocí 3D tisku. Vlastní návrh nám umoňuje neomezovat se pouze na běžně dostupné komponenty, konstrukční a designové prvky.

Podle výsledného použití produktu tiskneme z velké řady dostupných materiálů. Nejčastěji používáme PP, dále disponujeme materiály ABS, ABS-T, PLA, PET a PET-G.