bohemian_hydroponics_logo_growlight_bohemian_garden_food_tech_indoor_hydroponic_farm.svg

BOHEMIAN

GARDEN

HYDROPONIC FARM IN DETAILS

základem je čistota

Vstupní přechodová komora má za cíl odstranit riziko zavlečení škůdců do části s rostlinami. V šatně vyměníte kontaminovaný oděv za plášť a čistou obuv. V šatně je i sklad produkce a spotřebního materiálu.

zpracovna a seedbox

Druhá místnost slouží pro přípravu sazenic a zpracování sklizené produkce. Zpracovnu tvoří nerezový stůl s dřezem a úložným prostorem.

Velkokapacitní Seedbox poskytne dostatek prostoru pro přípravu hydroponických sazenic.

pozic pro sazenice
0

Pěstírna vertikální farmy

Pěstírnu tvoří dva kusy 6, 9 nebo 12 metrů dlouhých regálů z nerezu. Až 6 pěstebních pater se snadno obsluhuje z výškově polohovatelného elektrického vozíku. Multifunkční vozík parkuje na konci chodby v dobíjecím doku.

Školení obsluhy převedené do denních rutin umožní rychlé osvojení dovedností.

strojovna

Technologické vybavení je odděleno od vlhkého klima pěstírny. Zdvojené technologie poskytují maximální ochranu úrody i v případě poruchy zařízení.

Součástí strojovny jsou až dvě nezávislé automatické úpravny živného roztoku a hydroponii na míru navržená jednotka vzduchotechniky.

perfektní vzduchotechnika

Chloubou strojovny je vzduchotechnická jednotka, kterou jsme si nechali navrhnout tak, aby splnila naše náročné požadavky

Vzduch cirkuluje mezi tkaninovým potrubím v každém pěstebním patře, přes odtahové potrubí u stropu, do zdvojené ventilační jednotky

BG je uzavřený systém, vzduch je pro nás nosné médium klima.  Je-li vlhký, vrátíme kondenzovanou vodu zpět rostlinám. Je-li teplý, oddělíme teplo pro další použití. Větráme, jen když je to opravdu nutné. 

 

EKONOMIKA LOKÁLNÍ PRODUKCE ČERSTVÝCH POTRAVIN