GROWLIGHT v CNN

Během května jsme se ukázali hned několikrát. Podívejte se na záznam Udržitelné konference, poslechněte podcast Narovinu a nakonec si dejte náš výstup na Prima CNN.

Udržitelná konference

První květnovou akcí byla na výbornou zorganizovaná Udržitelná konference, která si dala za cíl otevřít diskuzi o plýtvání a rozumném přístupu k udržitelnosti naší existence na planetě Zemi, která to s námi, s lidmi, nemá vůbec lehké.

Na konferenci vystoupili zástupci firem, municipalit i některé startupy, které se tématu udržitelnosti věnují. Celou konferenci včetně našeho příspěvku si můžete pustit ze záznamu.

Podcast Narovinu s ČVS

V květnu jsme byli také pozvání do podcastu Narovinu od České veganské společnosti. Ve čtyřiceti minutách jsme spolu s Evou Hemmerovou z ČVS rozebrali témata od běžných problémů v domácím zahradničením po dovoz čerstvých bylinek a surovin pro výrobky s bylinkami letecky z celého světa.

Živě na Prima CNN

Největší akci jsme si nechali až na konec měsíce, kdy jsme s díky přijali pozvání do pořadu Nový den televize Prima CNN. V živém vstupu jsme s moderátorkou Soňou Porupkovou probrali základní principy hydroponie, nastínili jsme, jak se bude hydroponie dostávat do našeho života a zodpověděli, kdy se dočkáme zeleninových plotů, o kterých mluvil Bill Gates.

Při natáčení moderátor Tomáš Polák ochutnal naší neuvěřitelně sladkou stévii, intenzivní bazalku i marsilku, čtyřlístek s oříškovou chutí. Příjemným překvapením pro nás bylo, že se reportáž dostala až do Večerních zpráv. Co se z reportáže dozvíte? Kromě toho, kolik práce je s údržbou hydroponie se dozvíte i jaké plodiny roste v kontejneru velké množství a proč. Tak se mrkněte a pro další novinky sledujte náš YouTube kanál!

Pokud jste sledovali pozorně, mohli jste si všimnout jedné novinky. Jaké? To si necháme zase na příště.

FacebookpinterestFacebookpinterest

Napsat komentář