INTERIÉROVÉ ZAHRADY GROWLIGHT GARDENS

Pěstujte vše, co máte rádi!

Hlavní myšlenkou interiérových zahrad GROWLIGHT je mít kousek živé přírody zasazený tam, kde trávíme své všední dny. Jedná se o unikátní spojení moderních technologií a živé zeleně, které krásně projasní a provoní Váš domov, restauraci, kavárnu či kancelář.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA INTERIÉROVÝCH ZAHRAD

Na vaření i na drinky

Aroma čerstvých bylinek a koření, kterou máme spojenou s letním zahradničením nebo návštěvou exotických destinací, nás může provázet i v zcela obyčejný den.

Užívejte si vůní těch bylinek, které máte nejraději. Čerstvé suroviny promění každé jídlo a pití v nevšední zážitek.

domácí lékárna

Zahrady GROWLIGHT Gardens samozřejmě neslouží jen k pěstování bazalky, máty a koření. Novou dimenzi najdete v pěstování rostlin, jejichž výtažky jsme si zvykli užívat ve formě tobolek a mastí. Celoročním preventivním užívání přidáním do běžné potravy můžete posílit své tělo. Bez polykání farmaceutik, za použití tisíce let známých superbylin.

VAŘÍME Z ČERSTVÝCH SUROVIN

Inspirováno přírodou

Dokonalá náhrada venkovní zahrady v pohodlí interiéru. Zahrada zvlhčuje i okysličuje vzduch v interiéru a obecně zlepšuje dýchání.

Jednoduchá obsluha

Všechny základní potřeby rostlinám zajistí zahrada sama. Na Vás zůstane pouze kultivace rostlin a sběr šťavnatých plodů.

Znáte svou potravu

Od semínka či sazenice projdete celým životním cyklem potraviny. Máte kontrolu nad kvalitou použité výživy

Interiérová zahrada pro