Hala pro výrobu hydroponických systémů

Stěhování do lepšího

Když jsme před pěti lety odstartovali práci na projektu GROWLIGHT, stačila nám malá kancelář, protože jsme byli jen dva. Ale za ty roky dřiny, kdy se sny a plány postupně měnily, transformovaly v reálný produkt, jsme postupně přibírali další a další malé objekty pro výrobu.

Celý projekt se za roky rozrostl na čtyři různá místa, mezi kterými jsme museli složitě přejíždět. V prosinci 2018 jsme po dvou letech hledání konečně narazili na prostor, který by nás mohl koncentrovat na jedno místo. A proto se teď konečně sestěhováváme do jedné velké budovy.

Výroba společnosti zabývající se stavbou hydroponických systémů, řídicí jednotky pro hydroponii a výrobou hydroponických sazenic

Prostor pro růst

Prostorná patrová budova nám poskytne velkou plochu pro testování a výrobu našich produktů, můžeme také výrazně rozšířit naši rostlinnou produkci. Oddělenou místnost s vlastním klima vytvoříme jak jinak, než s použitím pěstebních stanů.

teď v hale stojí dva obří stany 3x1,5m a čtyři stany PROBOX Propagator XL, se současnou produkční kapacitou více než 18 000 hydroponických sazenic měsíčně. To nás již řadí mezi největší producenty kvalitních hydroponických sazenic pro bylinkové farmy v Evropě.

Výroba řídicích jednotek pro řízení hydroponických systémů a kontrolu klima v pěstebním prostoru

Výroba s přidanou hodnotou

Patro bude zázemí pro výrobu Farmerů a další jemné elektroniky. V laborce, do které právě stěhujeme výrobní a testovací stoly, se nám řídicí jednotky budou vyrábět úplně jinak, než v promrzlé místnosti s prachem z kamen na uhlí :-).

Skončí také nekonečné večerní martyrium v přestavování kanceláře na ateliér, noční focení nebo natáčení videí, a pak za úsvitu následný úklid zpět na kancelář. Jen aby mohly práce dál pokračovat.

Pěstební stany se stabilním klima použité jako inkubátory pro produkci hydroponických sazenic bylinek a salátů

Navštivte nás na Pankráci

Plocha pozemku je také jako stvořená pro umístění 2-3 lodních kontejnerů, které nezmiňujeme jen tak, ještě o nich v budoucnu mnoho uslyšíte. 😉

Pokud jste profesionální producenti rostlin, pěstitelé exotických a klimaticky náročných rostlin, interiéroví designéři, architekti anebo jenom sdílíte naše nadšení pro využití technologií při pěstování rostlin a chtěli byste navštívit naši výrobu nebo pěstírnu, ozvěte se nám emailem.

Výroba české technologické společnosti vyvíjející inteligentní řídicí jednotku pro hydroponii, kontrolu klima a efektivní pěstování rostlin

Slevový kód pro přespolní

Za vaší letitou podporu, a také abyste sdíleli naší obrovskou radost z nového milníku naší firmy, vám chceme dát dárek v podobě dvousložkového květového hnojiva Aqua Flores, které ke svým objednávkám dostanete, pokud zadáte na eshopu při objednávce slevový kódPUNKRAC”.

My zatím jdeme dál budovat :-).

PS: Ještě jsme ani nestačili publikovat příspěvek a už by nám byla hala malá. Přesunuli jsme showroom a administrativu o 150 m blíž Nýřanům, do bývalého konzumu na adrese Pankrác 1010, Nýřany.

Výroba české technologické společnosti vyvíjející inteligentní řídicí jednotku pro hydroponii, kontrolu klima a efektivní pěstování rostlin
FacebookpinterestFacebookpinterest

Napsat komentář