Vzor preventivních bezpečnostních opatření proti šíření nákazy COVID-19 prostřednictvím viru SARS-CoV-2

Bezpečnostní opatření v GROWLIGHT COVID-19

Pandemii viru SARS-CoV-2 bereme velmi vážně a okamžitě jsme ve společnosti zavedli přísná bezpečnostní opatření. Pro inspiraci vám přinášíme náš krizový dezinfekční protokol, kterým se chráníme naše zákazníky, sebe a naše rodiny a sousedy před nákazou COVID-19.

Krizový dezinfekční protokol pro firmu

Všichni naši kolegové, u kterých je možné pracovat z domova, zůstali doma. Zbytek týmu, který pokračuje v práci na sídle společnosti, dodržuje během dne přísná bezpečnostní opatření.

 

  1. Z domova chodíme v rouškách, maskách a respirátorech. Oči si chráníme brýlemi, na rukou máme nitrilové rukavice. Jsme oblečeni tak, abychom mohli dát celou vrchní vrstvu oblečení dezinfikovat.
  2. Za dveřmi do výrobní haly vznikla ozonová dezinfekční komora. Generátor zásobuje oddělený prostor dávkami radikálního trikyslíku, zabijáka virů. Ozon je jeden z funkčních způsobů zastavení COVID-19, V prostoru necháváme nejméně půl hodiny všechno zboží a vrchní oděvy a ochranné prostředky. Ozon je výborný i na dezinfekci ochranných respirátorů a nano filtrů.
  3. V komoře je i vanička s chlorňanem, kterým dezinfikujeme podrážky bot. Jako první sundáme a do připraveného koše vyhodíme kontaminované rukavice. Svlékneme vrchní vrstvu oblečení, pověsíme na věšák, přezujeme se. Nakonec sejmeme ochranu očí a dýchacích cest.
  4. Před opuštěním komory si dezinfikujeme ruce.
  5. Zvýšená opatření držíme i uvnitř budovy. Pravidelně si myjeme a dezinfikujeme ruce, každý z nás má svou vlastní dezinfekci.
  6. Před schůzkami s partnery a zákazníky, které nebylo možné odsunout na klidnější dobu, si dopředu ověříme, zda mají všichni zúčastnění prostředky pro osobní ochranu.
  7. Omezili jsme styk s řidiči přepravních společností na nutné minimum. Zboží necháváme vyskládat na paletu, celou paletu poté umístíme do dezinfekční komory.

 

Změny v expedici a bezpečnostní opatření při provozu eshopu jsme shrnuli v samostatném článku na našem eshopu.

FacebookpinterestFacebookpinterest

Napsat komentář